Pensjonat

Witaj „Pod Wierzbami”

U nas odpoczniesz, zadbasz o siebie i poczujesz przypływ energii, nawet jeśli od dawna Ci jej brakowało. To miejsce powstało z myślą zarówno o osobach, które chcą zadbać o zdrowie pod okiem lekarza (na przykład schudnąć, zmienić dietę, wzmocnić organizm w związku z chorobą nowotworową) jak i takich, które pragną jedynie odzyskać energię i cieszyć się pięknem mazowieckich pól i lasów.

Pensjonat został otwarty w 2000 roku i od samego początku przyświecała mu jedna idea: chcieliśmy żeby nasi goście czuli się tutaj jak w domu.

Nasz pensjonat prowadzony jest przez doktor Kamilę Grendę Kosiec – lekarza Centrum Zdrowia Dziecka, wybitnego kardiologa z wieloletnim doświadczeniem. Doktor Kosiec wspiera sprawdzony zespół pielęgniarski oraz dietetyczki, trenerki, fizjoterapeutki i masażyści. Położony w spokojnej i cichej mazowieckiej wsi; w otoczeniu łąk, lasów i malowniczych polnych ścieżek, pensjonat „Pod Wierzbami” to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i zająć się sobą.

Zapraszamy Cię szczególnie serdecznie, jeśli:
• czujesz się niekomfortowo z własną nadwagą
• chcesz nauczyć się zdrowo odżywiać
• chcesz świadomie i skutecznie zadbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną…
• chciałabyś zadbać o zdrowie w związku z chorobą nowotworową lub innym obciążeniem organizmu
• chciałabyś po prostu odpocząć od zgiełku miasta i w końcu zatroszczyć się o SIEBIE (tak trzymać!)

Nie jesteśmy SPA… ale jesteśmy skuteczni
Nie jesteśmy uzdrowiskiem, więc nie zaoferujemy Ci sesji w SPA. Nie zaoferujemy Ci codziennych ćwiczeń na basenie, bo chcemy nauczyć Twój organizm chudnąć w takich warunkach, jakie po zakończeniu turnusu możesz odtworzyć w domu.
Chcemy pokazać Ci jak zdobyć wymarzoną sylwetkę, raz na zawsze, bez efektu jojo i bez konieczności wydawania całej swojej miesięcznej pensji.

Odchudzamy ciało – nie portfel
Przerost formy nad treścią – to nie my. Nie mamy w ofercie drogich zabiegów pielęgnujących – dzięki temu możemy zaoferować Ci cenę, na którą na pewno będzie Cię stać. Po prostu weź siebie, swoją determinację i przyjedź do nas! Nie jesteś zdeterminowana? Popracujemy nad tym!