Nasz Zespół

Kamila Grenda-Kosiec

Właścicielka Pensjonatu pod Wierzbami, lekarz kardiolog z wieloletnim stażem pracy, czynna zawodowo. Przez wiele lat związana była z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie-Międzylesiu, gdzie pracowała w klinice kardiologii dziecięcej, obecnie pracuje jako kardiolog w Sochaczewie. Od zawsze wiedziała, co chce w życiu robić, czego dowodem są rzesze zadowolonych i wciąż powracających do niej Pacjentów. W 2007 r. została odznaczona przez statuetką za dokonania na polu promocji zdrowia (więcej o wyróżnieniu tutaj i tutaj)

Anna Małek

Dietetyczka, menadżerka, biegaczka, blogerka. Studia podyplomowe na SGGW, kierunek Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne. Propagatorka aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania. Od lat związana ze sportem, ale uwielbia też organizować, pisać, gotować, a swoimi pasjami, doświadczeniem oraz wiedzą kulinarną dzieli się z najbliższym otoczeniem i na swoim blogu. Na co dzień biega, dzięki czemu stale powiększa swoją kolekcję medali.

Izabella Geryszewska

Dietetyczka, ekspertka z zakresu prowadzenia zbilansowanych diet eliminacyjnych w schorzeniach typu alergia i nietolerancja pokarmowa, celiakia, choroba Hashimoto, autyzm, candida układu pokarmowego, borelioza. Od 7 lat związana z tematem dietetycznej i ekologicznej żywności i jej wpływu na skuteczność leczenia chorób dietozależnych.

Monika Czachowska

Coach, trener pracy z ciałem, historyk kultury. Ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji przy  Szkole  Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie,  Studia Podyplomowe Diagnozy Klinicznej i Psychoterapii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu, Dietocoaching I i II stopnia w Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutri Center oraz kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Joanna Karolak

Instruktorka zumba fitness i zumba gold. Amazonka, która prowadzi zajęcia dla pacjentów onkologicznych i grup 75+ . Zumbę odkryła po chorobie nowotworowej, kiedy to rehabilitacji wymagało nie tylko jej ciało, ale także i dusza. Mając na uwadze różne ludzkie ograniczenia, m.in. wynikające z nadwagi, chorób zwyrodnieniowych czy stanów pooperacyjnych, układy opracowuje tak, aby były to zajęcia dla każdego.